Lietuvos Respublikos Seimas

Informacija apie komiteto posėdį

2001 m. vasario 21 dieną vyko išvažiuojamasis Ekonomikos komiteto posėdis į Šiaulius. Posėdyje dalyvavo LR Seimo pirmininkas A.Paulauskas, Finansų viceministras A.Bakšinskas, Susisiekimo viceministras K.Šavinis, Susisiekimo ministerijos Finansų ir biudžeto skyriaus vedėjas A.Žlibinas, Ūkio ministerijos Investicijų skyriaus viršininko pavaduotojas A.Minelga, AB "Lietuvos avialinijos" gen.direktorius K.Auryla.

Apžiūrėjus Šiaulių oro uostą, susipažinus su jo problemomis bei perspektyvomis, Ekonomikos komiteto išvažiuojamojo posėdžio metu buvo nuspręsta rekomenduoti Vyriausybei spręsti Šiaulių oro uosto reorganizavimo klausimus, pritarti Šiaulių miesto Šiaulių miesto savivaldybės bei UAB "Šiaulių aerouostas" siūlymui dėl Šiaulių oro uosto įjungimo į Lietuvos Respublikos nacionalinę transporto plėtros programą bei siūlyti LR Vyriausybei atlikti Šiaulių oro uosto auditą, o komitete paskirti visų šių problemų kuratorių. Kartu buvo aptartos Šiaulių LEZ likvidavimo problemos.

Šiaulių miesto merė V.Stasiūnaitė supažindino su miesto ekonomine-socialine padėtimi, pristatė Šiaulių miesto ekonominio socialinio strateginio išvystymo plano metmenis.

Taip pat vyko susitikimai su Šiaulių miesto tarybos nariais, Pramonės prekybos ir amatų rūmų nariais, verslininkais, susipažinta su Šiaulių verslo inkubatoriaus veikla.
Naujausi pakeitimai - 2001 02 22.
Rasa Ona Duburaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Ekonomikos komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas