Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas imasi iniciatyvos kuruoti Lietuvos nacionalinės informacinės visuomenės plėtros strategiją

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 02 12

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas imasi iniciatyvos kuruoti Lietuvos nacionalinės informacinės visuomenės plėtros strategiją

Šiandien Artūro Paulausko iniciatyva sušauktame pasitarime, kuriame dalyvavo Vidaus reikalų ministras , Švietimo ir mokslo ministerijos, asociacijos “Infobalt” atstovai ir Seimo Informacinės visuomenės plėtros komisijos pirmininkas, buvo sutarta, kad Seimo Pirmininkas kuruos Lietuvos nacionalinės informacinės visuomenės plėtros strategiją.

“ Tik skatindami informacinės visuomenės plėtros procesą mūsų šalyje, galime sudaryti sąlygas Lietuvos gyventojams greičiau integruotis į pasaulio informacinę visuomenę bei išnaudoti jos teikiamas galimybes.” – pabrėžė A.Paulauskas.

Susitikimo metu buvo atkreiptas dėmesys, kad nacionalinės informacinės visuomenės plėtros strategijos kūrimą būtina spartinti dar ir todėl, kad jos nebuvimas kardinaliai stabdo aktualiausių valdymo reformos uždavinių įgyvendinimą.

“Darysiu viską kas įmanoma, kad ši strategija, kuri yra gyvybiškai svarbi Lietuvos jaunajai kartai siekiant sparčiau integruotis į elektroniškai išprususią Europą, būtų kuo greičiau sukurta ir pradėta įgyvendinti. Tai turi tapti yra vienas iš prioritetinių uždavinių. “ – sakė Seimo Pirmininkas.

Kaip aktualiausius šiuo metu iškilusius uždavinius, Seimo Pirmininkas paminėjo būtinybę paskirti informatikos klausimus kuruosiantį Vidaus reikalų ministerijos viceministrą ir Ryšių reguliavimo tarnybos vadovą. Taip pat turi būti parengtas konkretus planas kaip bus sujungti Ryšių ir Informatikos departamentai, kurie šiuo metu atskirai dirba prie Susisiekimo ir Vidaus reikalų ministerijų.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas
Naujausi pakeitimai - 2001 02 12.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas