Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Lenkijos Respublikos premjeru

 

 

 

 

Pirmadienį Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su darbo vizitu Vilniuje viešėjusio Lenkijos premjero Jerzy Buzeko vadovaujama delegacija. Susitikimo metu buvo pasidžiaugta, kad 1991 metais atkurti Lietuvos ir Lenkijos diplomatiniai santykiai ir toliau vystosi tarpusavio supratimo ir geros kaimynystės dvasia.

“ Lietuvai ypač svarbi Lenkijos premjero dar kartą patvirtinta nuolatinė jo šalies parama siekiant narystės NATO aljanse. Vizito Lietuvoje metu pasirašyta abiejų šalių gynybos bendradarbiavimo sutartis nubrėžia naujas strategines Lietuvos ir Lenkijos partnerystės gaires.” – pabrėžė A. Paulauskas.

Susitikimo metu buvo aptarti abiejose šalyse vykstantys eurointegraciniai procesai, pasidalyta patirtimi harmonizuojant nacionalinės teisės aktus su Europos Sąjungos teisės sistema.

A.Paulauskas ir J.Buzekas patvirtino abiejų šalių parlamentų bendradarbiavimo svarbą. Susitikimo dalyviai išreiškė viltį, kad vasario 22 - 24 dienomis Vilniuje įvyksianti Lietuvos ir Lenkijos Parlamentinė Asamblėja duos dar stipresnį postūmį dvišaliams santykiams.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 02 07.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas