Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Švedijos ambasadoriumi

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 02 01

Seimo Pirmininkas susitiko su Švedijos ambasadoriumi

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitikęs su Švedijos ambasadoriumi Jan Palmstierna pasidžiaugė Švedijos parama Lietuvai siekiant narystės Europos Sąjungoje. “Tai ypač svarbu turint omenyje, kad Švedija šį pusmetį pirmininkauja Europos Sąjungai.” – sakė A.Paulauskas.

Seimo Pirmininkas paminėjo, kad visos Lietuvos politinės partijos yra pareiškusios savo ryžtą bendromis pastangomis siekti, kad Lietuva taptų Europos Sąjungos nare drauge su pirmąja naujų narių banga. Visų Seimo frakcijų vadovai savo bendru pareiškimu yra patvirtinę sutarimą, kad integracija į Europos Sąjungą kuria prielaidas politinio, ekonominio ir socialinio stabilumo Lietuvoje užtikrinimui bei Lietuvos žmonių gyvenimo kokybės gerėjimui.

Švedijos ambasadorius sakė, kad šis pareiškimas buvo labai svarbus politinės valios parodymas, apie kurį tuojau pat buvo informuoti Švedijos Parlamentas ir vyriausybė. Susitikimo metu eurointegracijos kontekste buvo kalbėtasi ir Ignalinos atominės elektrinės klausimu. Seimo Pirmininkas pažymėjo, kad Lietuva laikosi priimtų Nacionalinės energetikos strategijos įsipareigojimų ir patvirtino savo pasirengimą ieškoti visapusiškai priimtinų sprendimų.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas

39 63 62

8 298 42259
Naujausi pakeitimai - 2001 02 01.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas