Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Jungtinių Tautų koordinatore Lietuvoje Cihan Sultanoglu

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 01 30

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Jungtinių Tautų koordinatore Lietuvoje Cihan Sultanoglu.

Šiuo metu Lietuvai bene opiausia problema yra darbo vietų kūrimas pabrėžė A. Paulauskas. Jai spręsti turi būti sutelktos įstatymų leidžiamosios ir vykdomosios valdžios jėgos priimant verslą skatinančius įstatymus, vykdant skurdo mažinimo ir socialinės apsaugos programas. Jungtinių tautų plėtros programoje, kurios įgaliotoji atstovė yra C.Sultanoglu, šiems klausimas taip pat skiriamas didelis dėmesys, todėl , pasak A.Paulausko, labai svarbu, kad Seimo komitetai, aktyviai bendradarbiaudami su JTO atstovais, parengtų atitinkamus projektus ir jų įgyvendinimo būdus.

Seimo Pirmininkas pažymėjo, kad Lietuvai labai svarbi JTO parama ir bendradarbiavimas užtikrinant ir toliau plėtojant žmogaus teises, tobulinant įstatymų kūrimo procesus, įgyvendinant informacinės visuomenės kūrimo bei aplinkosaugos programas.

C. Sultanoglu patvirtino Jungtinių Tautų Organizacijos nuostatą toliau vystyti 1992 metais pasirašytą partnerystės programą su Lietuva ir užtikrino visokeriopą paramą sprendžiant iškylančias ekonomines problemas bei užtikrinant žmonių socialines teises.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas

39 63 62

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2001 02 02.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas