Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Užsienio ir sandraugos reikalų ministerijos Platesnės Europos skyriaus direktoriumi Johnu Macgregoru ir Parlamento nare, Žemės ūkio, žuvininkystės ir maisto pramonės viceministre Joyce Quin

Pranešimas VIR 2001 01 24

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Užsienio ir sandraugos reikalų ministerijos Platesnės Europos skyriaus direktoriumi Johnu Macgregoru ir Parlamento nare, Žemės ūkio, žuvininkystės ir maisto pramonės viceministre Joyce Quin.

Susitikime su Užsienio ir sandraugos reikalų ministerijos Platesnės Europos skyriaus direktoriumi Johnu Macgregoru kalbėta apie Lietuvos pasiruošimą narystei ES bei santykius su Karaliaučiaus sritimi ES kontekste.

Seimo Pirmininkas patikino, jog santykiai su Karaliaučiaus sritimi grindžiami geros kaimynystės pagrindu ir šiuo metu Lietuva kartu su Karaliaučiumi vykdo daug bendrų programų, be to, mūsų valstybę ir Karaliaučiaus sritį sieja glaudūs ekonominiai ryšiai.

A. Paulauskas ir J. Quin

Kitame susitikime buvusi užsienio reikalų viceministrė, Žemės ūkio, žuvininkystės ir maisto pramonės viceministrė Joyce Quin akcentavo bendrą ES žemės ūkio politiką, kurią remia Didžioji Britanija. Pasak A.Paulausko, žemės ūkio politika viena sunkiausių derybinių pozicijų. Jis taip pat sveikino Švedijos iniciatyvą atidaryti šį skyrių. Parlamento vadovas pabrėžė, kad žemės ūkio reforma yra pradėta ir vykdoma toliau. Susitikime taip pat kalbėta apie ekologišką žemdirbystę, jos perspektyvas bei populiarinimą, agroturizmą.

J.Quin nuomone, Lietuvos ir Didžiosios Britanijos mokslininkai galėtų kooperuotis ir vykdyti bendrus tyrinėjimus žemės ūkio srityje.

Visa iš anksto numatytų susitikimų programa įgyvendinta ir šiandien 21.05 val. Seimo Pirmininkas grįš į Vilnių.
Naujausi pakeitimai - 2001 01 26.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas