Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Bendruomenių Rūmų kanceliarijos vadovu Williamu McKay bei Bendruomenių rūmų Pirmininku Michaelu Martinu

Pranešimas VIR 2001 sausio 22

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas, Jungtinės Karalystės Bendruomenių rūmų Pirmininko Michaelo Martino kvietimu su darbo vizitu viešintis Londone, šiandien susitiko su Bendruomenių Rūmų kanceliarijos vadovu Williamu McKay bei Bendruomenių rūmų Pirmininku (Spykeriu) Michaelu Martinu.

Lietuvos parlamento vadovas padėkojo jį pasitikusiam Bendruomenių Rūmų kanceliarijos vadovui Williamui McKay už ryšių tęstinumo užtikrinimą ir plėtojimą tarp Seimo ir JK Atstovų Rūmų.

Seimo Pirmininkas A.Paulauskas susitiko su Bendruomenių rūmų Pirmininku (Spykeriu) Michaelu Martinu ir aptarė dvišalius parlamentinius ryšius, jų įtaką ir vaidmenį derybų procese dėl Europos Sąjungos plėtros, integracijai su NATO, aktyvaus parlamentinio bendradarbiavimo tarp komitetų galimybes. Seimo Pirmininkas susitikime teigiamai įvertino Lietuvos perspektyvas dėl narystės ES. A.Paulauskas pabrėžė, kad puikiausias to įrodymas - šį penktadienį visų parlamentinių frakcijų pasirašytas pareiškimas dėl Lietuvos narystės ES.

Susitikime taip pat kalbėta ir apie Lietuvos ir Rusijos santykius. Seimo Pirmininkas pastebėjo, jog po ekonominės Rusijos krizės apmiręs dvišalis ekonominis bendradarbiavimas šiuo metu aktyvėja; politiniame plane - ruošiamasi Respublikos Prezidento vizitui į Maskvą.

Bendruomenių rūmų Pirmininkas M.Martinas pakvietė palaikyti glaudžius tarpparlamentinius ryšius bei pasinaudoti didele JK parlamentarizmo patirtimi.
Naujausi pakeitimai - 2001 01 23.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas