Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Baltijos Jūros Valstybių Tarybos komisare Helle Degn

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 01 17

BJVT Komisarė žada paramą plėtojant demokratinius procesus Lietuvos Seime

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Baltijos Jūros Valstybių Tarybos (BJVT) komisare Helle Degn. A.Paulauskas padėkojo viešniai už jos atstovaujamos organizacijos paramą padedant įgyvendinti demokratinį Vakarų šalių parlamentų patyrimą Lietuvos Respublikos Seime. Tam ypač turėtų pasitarnauti rytoj Seime prasidėsiantis ir dvi dienas truksiantis seminaras, skirtas efektyviam įstatymų kūrimui.

A.Paulauskas pažymėjo, kad naujos kadencijos Seimas ypatingą dėmesį skirs kuo viešesniems priimamų įstatymų aptarimams, įsiklausant į įvairiausių visuomenės sluoksnių nuomonę. “Tokią nuostatą akivaizdžiai demonstruoja ir šiandien Seime vykstantys vieši Azartinių lošimų įstatymo klausymai. Jais siekiame į įstatymų priėmimą įtraukti ne tik suinteresuotas institucijas, bet ir visus žmones, norinčius pareikšti savo nuomonę apie svarstomą įstatymą. Tai užims daugiau laiko, tačiau leis priimti kokybiškus įstatymus.” – sakė Seimo Pirmininkas. Jo manymu, tokia praktika turėtų tapti tradicija ir įsitvirtinti Lietuvos įstatymų leidyboje.

BJTV komisarė H.Degn sakė jaučianti atvykusi “labai laiku ir į reikiamą vietą” ir patvirtino savo atstovaujamos organizacijos visokeriopą paramą plėtojant demokratinius procesus Lietuvos Seime.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas

39 63 62
Naujausi pakeitimai - 2001 01 18.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas