Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas išsiuntė padėkos laišką Jungtinių Amerikos Valstijų Senato Užsienio Reikalų Komiteto Pirmininkui Jesse Helms

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2001 01 16

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas išsiuntė padėkos laišką Jungtinių Amerikos Valstijų Senato Užsienio Reikalų Komiteto Pirmininkui J.Helms už tai, kad savo oficialioje kalboje š.m. sausio 11d. apie JAV užsienio politikos prioritetus senatorius tiesiai pasisakė už Baltijos valstybių pakvietimą į NATO 2002 metais.

Artūras Paulauskas pažymėjo, kad Jungtinės Amerikos Valstijos visuomet rėmė Lietuvos siekį būti lygiaverčiais partneriais politinėse, ekonominėse, saugumo ir gynybos Vakarų Bendrijos institucijose.

“Jūs užimate vieną iš įtakingiausių postų JAV užsienio reikalų srityje, ir tokia Jūsų parama prisideda prie pačių svarbiausių mūsų šalies užsienio politikos prioritetų įgyvendinimo spartinimo - tapti Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos nare.” - sakoma Parlamento vadovo laiške JAV Senato Užsienio Reikalų Komiteto Pirmininkui J.Helms.

Seimo Pirmininkas išreiškė įsitikinimą, kad Jungtinės Amerikos Valstijos ir toliau rems Lietuvos politinius siekius, ir kad bendradarbiavimas tarp mūsų valstybių vystysis draugiškumo dvasia.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas
Naujausi pakeitimai - 2001 01 16.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas