Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas išsiuntė padėkos laišką Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui Billui Clintonui

Pranešimas VIR 2001 01 13

 

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas išsiuntė padėkos laišką Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentui Billui Clintonui už tai, kad savo dekretu Prezidentas panaikino apribojimus aukšto galingumo kompiuterių eksportui į Lietuvą ir perkėlė Lietuvą į pirmąją aukšto galingumo kompiuterių eksporto iš JAV kontrolės sistemos pakopą.

Artūras Paulauskas pabrėžė, kad Lietuvos parlamente jau netrukus po rinkimų buvo įsteigta nuolatinė Informacinės visuomenės plėtros komisija, kuri koordinuos informacinės visuomenės programų diegimą įstatymų leidybos proceso metu. Lietuvos Seimo Pirmininkas teigia, jog savo parašu Amerikos valstybės vadovas taip pat prisidėjo prie to, kad mes sėkmingai įgyvendintume Lietuvai svarbius sprendimus.

Kartu A..Paulauskas išreiškia vilties Lietuvos Parlamento vardu, kad JAV Kongreso nariai pritars B.Clintono sprendimui.

"Jungtinės Amerikos Valstijos visuomet rėmė Lietuvos siekį būti lygiaverčiais partneriais politinėse, ekonominėse, saugumo ir gynybos Vakarų Bendrijos institucijose. Dėkoju, kad savo nuolatine parama savo Prezidentavimo metu Jūs prisidėjote prie pačių svarbiausių mūsų šalies užsienio politikos prioritetų įgyvendinimo spartinimo - tapti Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos nare",-rašoma parlamento vadovo laiške.

Seimo Pirmininkas reiškia įsitikinimą, kad Jungtinės Amerikos Valstijos ir toliau rems Lietuvos politinius siekius, ir kad santykiai tarp mūsų valstybių bus plėtojami draugiškumo ir bendradarbiavimo dvasia.

 

A.Vaišnys
Naujausi pakeitimai - 2001 01 13.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas