Lietuvos Respublikos Seimas

2001 01 08

2001 m. sausio 8 d. įvyko Užsienio reikalų komiteto posėdis. Komitetas vieningai pritarė diplomatinių santykių užmezgimui su San Marino Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštyste. Klausimą pristatė Užsienio reikalų viceministras O.Jusys.

Komitetas svarstė Parlamentinės ryšių su Gruzija grupės pirmininko E.Klumbio kreipimąsi dėl to, kad Rusijos Federacijos Vyriausybei vienašališkai įvedus vizų režimą Gruzijos Respublikos piliečiams, vienašališkai buvo įvestas specialus režimas Abchazijos ir Pietų Osetijos sienos sektoriams. Komitetas pritarė Lietuvos Respublikos Vyriausybės pozicijai, kuria Lietuva prisijungė prie ES deklaracijų dėl Gruzijos. Papildomai komitetas pasiūlė šį klausimą Parlamentinei ryšių su Gruzija grupei aptarti kartu su Lietuvos delegacijų ESBO PA ir ET PA nariais. Svarstant klausimą dalyvavo Užsienio reikalų ministerijos Antrojo dvišalių santykių departamento direktorius A.Taurantas.
Naujausi pakeitimai - 2001 01 09.   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Užsienio reikalų komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas