Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas siūlo dažniau rengti viešus klausymus

Patikslintas

Pranešimas VIR 2000 01 08

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas žurnalistams pabrėžė, kad Seime bus organizuojami labiausiai visuomenės diskutuojamų, prieštaringai vertinamų įstatymų projektų vieši klausymai. Parlamento vadovas anonsuoja, kad tokie klausymai įvyks ir dėl Azartinių lošimų įstatymo projekto.

Kaip numato Lietuvos Respublikos Seimo statutas, klausymus organizuoja pagrindinio komiteto išvadų rengėjai. Klausymuose svarstomos visos gautos iš suinteresuotų asmenų ir ekspertų pastabos. Klausymuose kviečiami dalyvauti visi pastabų ir pasiūlymų teikėjai.

Seimo Pirmininkas akcentavo viešų klausymų rengimo būtinybę, primindamas, kad anksčiau tokio pobūdžio atviri, išsamūs klausymai parlamente buvo surengti tik dėl Labdaros ir paramos įstatymo.

Su įstatymų projektais visuomenė gali susipažinti www.lrs.lt; apie svarstomus projektus skelbiamo penktadieniais "Respublikos" dienraštyje.
Naujausi pakeitimai - 2001 01 08.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas