Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministrą Vinsą Janušonį dėl galimybės keisti dabartinę apmokėjimo už stomatologijos paslaugas tvarką.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas, susipažinęs su žiniasklaidoje pateikta Lietuvos stomatologų sąjungos pirmininko Gintaro Juodžbalio informacija, kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministrą Vinsą Janušonį dėl galimybės keisti dabartinę apmokėjimo už stomatologijos paslaugas tvarką, kad ir privatūs stomatologai, pas kuriuos lankosi nemaža dalis žmonių, taip pat galėtų gauti už kiekvieną apsilankiusį pacientą jam skiriamą iš sveikatos apsaugai numatytų pinigų sumą pirminei stomatologinei priežiūrai ( kitaip tarus, kad iš tikrųjų pinigai “keliautų” paskui pacientą ). Pagal šiuo metu galiojančią tvarką, tie pinigai yra skiriami tik poliklinikai, kurioje žmogus yra registruotas.

Seimo Pirmininkui rimtą susirūpinimą kelia ir tai, kad Lietuvoje nustojo veikti vaikų dantų ėduonies profilaktikos programa. Paklausime prašoma paaiškinti, kodėl sutriko jos finansavimas ir vykdymas, bei kokie galėtų būti susidariusių problemų sprendimo būdai.
Naujausi pakeitimai - 2001 01 08.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas