Lietuvos Respublikos Seimas

Posėdis 2000 12 20

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMAS

SVEIKATOS REIKALŲ KOMITETAS

 

Š.m. gruodžio 20d. Vilniaus Universitetinės ligoninės Santariškių klinikose įvyko Sveikatos reikalų komiteto išvažiuojamasis posėdis. Posėdžio tikslas: susitikti su naujais komiteto ekspertais ir aptarti tolesnio bendradarbiavimo kryptis bei perspektyvas.

Posėdyje dalyvavo- komiteto nariai: K.Kuzmickas, J.Olekas, A.Klišonis, J.Matulevičius, V.Nekrašas, V.Šustauskas, Sveikatos apsaugos ministras V.Janušonis, Ministro pirmininko patarėjas K.Štaras, Vilniaus Universitetinės ligoninės Santariškių klinikos Generalinis direktorius A.Vinkus, Kauno Medicinos Universiteto klinikų Generalinis direktorius J.Pundzius, neetatiniai komiteto ekspertai bei Santariškių ligoninės klinikų vadovai.

Komiteto pirmininkas K.Kuzmickas pristatė bei pasveikino visus susirinkusius ekspertus bei kitus komiteto posėdžio dalyvius, palinkėjo gerų ir prasmingų darbų, pažymėjo, kad šiais metais yra praplėstas komiteto ekspertų ratas, siūlė teikti pasiūlymus dėl galiojančių sveikatos sistemos įstatymų pataisų, naujų įstatymų bei kitų teisės aktų projektų komitetui, kartu spręsti ir diskutuoti dėl įvairių klausimų bei iškilusių problemų, kad būtų surasti geriausi ir priimtiniausi sprendimo būdai.

Posėdžio metu buvo pasikeista nuomonėmis dėl Universitetinių klinikų vystymo plėtros problemų ir tolesnės jų veiklos perspektyvų, aptartos sveikatos apsaugos finansavimo problemos.

Dalies ekspertų nuomone reikia skirti didesnį dėmesį psichinės sveikatos problemoms spręsti.

Buvo aptariami 2001m. numatomi darbai bei pasiūlymai komiteto veiklai dėl neatidėliotinų sveikatos apsaugos reformos sprendimų.

Komiteto padėjėja Sandra Rumseviciute

 
Naujausi pakeitimai - 2000 12 28.
Sandra Rumševičiūtė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Sveikatos reikalų komitetas  >   Apie posėdžius  >   2000-2001 metai

LR Seimas