Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Pasaulio Banko direktoriumi Lietuvai, Latvijai, Estijai ir Lenkijai Basiliu Kavalskiu

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2000 12 20

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitikęs su Pasaulio Banko (PB) direktoriumi Lietuvai, Latvijai, Estijai ir Lenkijai Basil Kavalski patvirtino, kad Lietuva, žada ir toliau vykdyti struktūrinės pertvarkos reformas. Didžioji dalis sprendimų, kuriuos numatoma įgyvendinti šioje srityje, atsispindi ir Lietuvos sutartyje su Pasaulio banku dėl struktūrinės reformos. Pasaulio bankas reformų proceso įgyvendinimui 2001 metais skirtų 50 mln. JAV dolerių paskolą.

Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad Seimas neatidėliotinai imsis svarstyti Įmonių restruktūrizavimo ir Buhalterinės apskaitos įstatymus. Tai leis sparčiau spręsti bankruotojančių įmonių problemas bei pertvarkyti šalies ūkį. Buvo aptartos privatizavimo proceso organizavimo problemos ir sąlygos, kurios galėtų užtikrinti jo efektyvumą. Seimo Pirmininkas patvirtino, kad ir toliau bus tęsiamas didžiųjų šalies įmonių privatizavimas.

Susitikimo metu B. Kavalski nuoširdžiai pasidžiaugė, kad nuo pat savo darbo pradžios Seimas imasi spręsti pačias sunkiausias ir nepopuliariausias problemas – priima įstatyminius aktus, leisiančius pradėti pensijų reformą Lietuvoje. Susitikimo metu abi pusės buvo vienos nuomonės, kad šių klausimų atidėjimas vėlesniam laikui, tik dar labiau apsunkintų jų sprendimus.

V.Makauskas

396362
Naujausi pakeitimai - 2000 12 21.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2000 metai

LR Seimas