Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Jungtinės Karalystės Ambasadoriumi

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2000 12 20

 

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitikęs su Jungtinės Karalystės Ambasadoriumi Christopher’iu William’su Robbins’u pasidžiaugė Lietuvai palankiais Nicos viršūnių susitikimo rezultatais ir realia galimybe tapti Europos Sąjungos nare. Ambasadorius C.W.Robbins’as pabrėžė, kad Didžioji Britanija tiki, jog Lietuva ne tik gali, bet ir turi būti priimta į Europos Sąjungą su pirmąja šalių kandidačių banga.

Ambasadoriui paminėjus, kad šalys, remiančios Europos Sąjungos plėtrą, iš Lietuvos tikisi reformų tęstinumo, Seimo Pirmininkas patvirtino, jog kitų metų Seimo sesijoje ypatingas prioritetas bus skiriamas būtent tiems įstatymams, kurie ypač svarbūs šalies bei ūkio raidai ir būtini vykstančioms Lietuvos stojimo į Europos Sąjungą deryboms.

Abi pusės sutarė, kad pirmasis sekančių metų pusmetis bus labai svarbus Lietuvos kelyje į Europos Sąjungą. Savo ruožtu, ambasadorius dar kartą patvirtino savo šalies paramą Lietuvai stojant į šią organizaciją.

V.Makauskas

396362
Naujausi pakeitimai - 2001 01 05.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2001 metai

LR Seimas