Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė Lenkijos Seimo vicemaršalą Janą Królį

Pranešimas VIR 2000 12 08

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė Lenkijos Seimo vicemaršalą Janą Królį.

Pokalbio dalyviai pareiškė besidžiaugią, kad Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Seimo narių asamblėjos darbas bus toliau tęsiamas, suformavus naują Lietuvos parlamentarų delegaciją. Ir A.Paulauskas, ir J.Królis įsitikinę, kad tiesioginis parlamentų bedradarbiavimas bus plėtojamas aktyviau.

Seimo Pirmininką domino vicemaršalo požiūris bei vertinimai, derinant įstatymų leidybą su ūkio reforma.

Lenkijos Seimo atstovas pastebėjo, kaip reikalinga atsižvelgti į kaimyninės valstybės patyrimą reformuojant įvairias ūkio sritis, tarp jų - pensijų sistemą: radikaliais sprendimais grindžiamoms reformoms būtina turėti, pasak J.Królio, parengtus būdus priimtiems įstatymams įgyvendinti.

Seimo Pirmininkas padėkojo svečiui už malonų ir atvirą pokalbį, palinkėjo įdomių susitikimų vykstančioje Baltijos Asamblėjoje ir Lietuvoje apskritai.

Rytoj Lenkijos Seimo vicemaršalas J.Królis susitiks su Seimo Pirmininko pavaduotoju Artūru Skardžiumi (naujuoju Lietuvos delegacijos vadovu abiejų valstybių parlamentų Asamblėjoje) per darbinius pusryčius "Stiklių" restorane.

 
Naujausi pakeitimai - 2000 12 11.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2000 metai

LR Seimas