Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas su Suomijos ambasadoriumi kalbėjo ir apie „Lietuvos Telekomo“ vykdomą kainų politiką,

2000 m. gruodžio 6 d.

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas susitiko su Suomijos ambasadoriumi Rauno Viemero. Susitikime be kitų klausimų buvo kalbėta ir apie “Lietuvos Telekomo” vykdomą kainų politiką. Pabrėžęs, kad Lietuvos Seimo ir Vyriausybės strategija yra informacinės visuomenės plėtojimas, Seimo Pirmininkas konstatavo, kad “Lietuvos Telekomo” keliami tarifai mažina galimybę naudotis ir Internetu. Atsižvelgdamas, kad “Telekomo” bendrasavininkė yra ir Suomijos vyriausybė, Artūras Paulauskas paprašė ambasadoriaus Rauno Viemero kreiptis į savo vyriausybę, kuri išnagrinėtų galimybę įvesti fiksuotą mėnesinį mokestį už Interneto naudojimą. Tuo ypač suinteresuotos mokyklos ir universitetai, kur poreikis naudotis Internetu yra didžiausias.

Artūras Paulauskas pabrėžė, kad didesnė dalis “Lietuvos Telekomo” pelno galėtų būti investuojama į Interneto techninių galimybių plėtrą.

Seimo Pirmininkas pokalbyje akcentavo ir praktinio bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Suomijos įmonių būtinumą. Sukūrus daugiau bendrų įmonių, Lietuvos žmonės galėtų per darbą įsisavinti naujausias technologijas.

Suomijos ambasadorius pažadėjo perduoti Seimo Pirmininko susirūpinimą ir pasiūlymus tiek “Lietuvos Telekomo” vadovybei, tiek savo Vyriausybei.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Vytautas Makauskas
Naujausi pakeitimai - 2000 12 06.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2000 metai

LR Seimas