Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas A.Paulauskas susitiko su Izraelio ambasadoriumi Avrahamu Bendžaminu

Seimo Pirmininko atstovo spaudai

Pranešimas

2000 12 01

Šįryt Seimo Pirmininkas A.Paulauskas susitiko su Izraelio ambasadoriumi Avrahamu Bendžaminu. Pokalbyje buvo aptarti šalių tarpusavio santykiai, ekonominio ir kultūrinio bendradarbiavimo perspektyvos. Izraelio ambasadorius išdėstė A.Paulauskui šalies poziciją dėl situacijos Artimuosiuose Rytuose ir supažindino su Vyriausybės planuojamais būdais, kaip nutraukti smurto protrūkį.

Seimo Pirmininkas išreiškė viltį, kad Izraeliui pavyks susėsti su palestiniečiais už derybų stalo ir konfliktą sureguliuoti taikiai.

A.Paulauskas informavo A.Bendžaminą apie Seime įkurtą parlamentinę ryšių su Izraelio valstybės Knesetu grupę ir išreiškė viltį, kad tai padės palaikyti dar glaudesnius santykius su Knesetu.

Seimo Pirmininkas priminė, kad Lietuva jau pasirašiusi bevizio įvažiavimo sutartį su Izraeliu ir paprašė Ambasadoriaus paspartinti jos ratifikavimą. A.Bendžaminas pažadėjo kuo greičiau pasidomėti šia problema ir paraginti savo šalies URM bei Vyriausybę artimiausiu metu ratifikuoti šią sutartį.

Vytautas Makauskas
Naujausi pakeitimai - 2000 12 04.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2000 metai

LR Seimas