Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė Rusijos Federacijos Valstybinio muitinės komiteto pirmininką Michailą Vanininą

Pranešimas VIR 2000 lapkričio 23

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas priėmė Rusijos Federacijos Valstybinio muitinės komiteto pirmininką Michailą Vanininą. Pokalbyje dalyvavo Lietuvos muitinės departamento direktorius Valerijonas Valickas.

Seimo Pirmininkas pareiškė įsitikinimą, kad, gerinant konstruktyvius santykius ne tik aukščiausiu lygiu, bet taip pat tarp Lietuvos ir Rusijos žinybų, muitinių bendradarbiavimas palengvintų įveikti krovinių tranzito ir keleivių pervežimo problemas, sparčiau modernizuoti perėjas.

Šiuo metu, kai Lietuvos Seimas svarsto Valstybės biudžetą, svečias ir Lietuvos muitinės vadovas atkreipė parlamento vadovo dėmesį, kad daugumai perėjų tarp RF Kaliningrado srities ir Lietuvos trūksta modernios įrangos.

Seimo Pirmininkas taip pat pasidomėjo svečių informacija apie Europos Sąjungos galimą skirti paramą pasienio perėjoms modernizuoti.
Naujausi pakeitimai - 2000 11 23.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2000 metai

LR Seimas