Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininko sveikinimas Lietuvos kariams

Pranešimas VIR 2000 11 23

Seimo Pirmininko sveikinimas

Kariuomenės dienos proga Lietuvos kariams

(paskelbta Vilniaus Katedros aikštėje)

Lietuvos kariai,

Kariuomenės dienos proga galime iš tikrųjų didžiuotis ne tik prisimindami 1919-1920-ųjų Lietuvos karių drąsias kovas ir apgintą anuomet nepriklausomybę, bet ir dabar, žvelgdami į iškilmingą rikiuotę.

Moderni kariuomenė yra mums reikalinga kaip svarbus jaunimo brandos ir pilietinės visuomenės ugdymo veiksnys, kaip viena iš demokratinių jos institucijų. Taip pat, pirmininkaudamas naujos sudėties Seimui, esu pabrėžęs, kad užsienio politikos srityje mes patvirtinome tęstinius Lietuvos tikslus - integravimąsi su Europos Sąjunga, narystę Šiaurės Atlanto aljanse. Kitaip tarus, Lietuvos karių dalyvavimas atitinkamose tarptautinėse saugumo užtikrinimo programose, jų lavinimas rūpi Lietuvos politikams Seime ir Vyriausybėje, kad jis būtų profesionalus ir pavyzdinis. Tuo užtikrinate tarptautinį Lietuvos prestižą ir pelnote pagarbą tarp šalies piliečių.

Nuoširdžiai Jus sveikinu Seimo vardu, linkėdamas sėkmės kiekvienose pratybose ir programose, kantrybės ir atkaklumo Valstybės labui.

Artūras Paulauskas
Naujausi pakeitimai - 2000 11 27.
Valdas Sinkevičius   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2000 metai

LR Seimas