Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas atmeta nepagrįstus kaltinimus

Liberalų demokratų partijos lyderis Valentinas Mazuronis platina nuotraukas, kuriose jis neva atpažino nusikalstamo pasaulio atstovus, įamžintus greta Seimo Pirmininko A. Paulausko, tokiu būdu stengdamasis sukompromituoti Seimo vadovą, sieti jį su neaiškios reputacijos asmenimis.

Seimo Pirmininko nestebina sena liberalų demokratų taktika – kompromituoti, skleisti gandus be faktų, platinti galbūt pačių režisuotas nuotraukas ir prieš rinkimus į Seimą bet kokia kaina sumenkinti šios institucijos vadovą.

Seimo Pirmininkas nepažįsta šiose nuotraukose nufotografuotų asmenų, tačiau jei juos atpažino V. Mazuronis – kas galėtų paneigti, kad būtent jis nėra šių nuotraukų režisierius?

Seimo Pirmininkas pabrėžia, kad jis yra viešas asmuo, dalyvaujantis daugelyje viešų renginių, kuriuose niekada neprašo su juo norinčių nusifotografuoti asmenų pateikti pažymos dėl teistumo, amžiaus, gyvenamosios vietos, profesijos ar kitos panašios informacijos. A. Paulauskas pabrėžia, kad jei viešo renginio metu prie jo prieitų V. Mazuronis ar kiti jo aplinkos žmonės ir norėtų nusifotografuoti, jis taip pat suteiktų jiems tokią progą.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2004 10 05.
Gintarė Juodėnaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas