Lietuvos Respublikos Seimas

A.Paulausko ir G.Ferhoigeno susitikime – diskusijos apie tolimesnę Europos Sąjungos plėtrą

2004 m. rugsėjo 2 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ketvirtadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu ir kadenciją Europos Sąjungos plėtros komisaro poste baigiančiu Giunteriu Ferhoigenu (Guenter Verheugen).

Seimo Pirmininkas pasveikino G.Ferhoigeną su būsimosiomis naujomis – Europos Komisijos Pirmininko pavaduotojo – pareigomis ir padėkojo už jo indėlį plečiant Europos Sąjungą, sprendžiant Lietuvai aktualius Kaliningrado tranzito ir Ignalinos atominės elektrinės ateities klausimus.

Seimo Pirmininkas ir Europos Sąjungos plėtros komisaras aptarė tolesnės Europos Sąjungos plėtros perspektyvas, narystės siekiančių šalių pasirengimą ir tapimo ES narėmis galimybes, Europos Sąjungos ir Baltarusijos bei Ukrainos dialogo plėtojimo gaires.

G.Ferhoigenas padėkojo Lietuvai už pažangą įgyvendinant prisiimtus įsipareigojimus ir pabrėžė, kad Lietuva yra pavyzdys kitoms Europos Sąjungos narėms. G.Ferhoigenas taip pat išreiškė padėką Lietuvos parlamentui už padarytą didžiulį darbą paverčiant realybe Lietuvos siekį tapti Europos Sąjungos nare.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2004 09 02.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas