Lietuvos Respublikos Seimas

Atėnuose susitiko Lietuvos ir Graikijos parlamentų vadovai

Šiandien Graikijos parlamente įvyko į Atėnus stebėti Olimpinių žaidynių atvykusio Seimo Pirmininko Artūro Paulausko susitikimas su parlamento pirmininke Anna Benaki.

Susitikimo metu abiejų šalių parlamentų vadovai apsikeitė nuomonėmis apie dvišalių santykių būklę, narystę Europos Sąjungoje, Europos konstitucinės sutarties priėmimo klausimus. Seimo Pirmininkas A. Paulauskas išreiškė viltį, kad Europos Sąjungoje Lietuva ir Graikija rems viena kitą siekiant bendrų tikslų.

Susitikime neliko neaptarti ir abiejų šalių sportininkų pasiekimai - Graikijos pergalė Europos futbolo čempionate ir abiejų šalių sportininkų pasirodymai olimpinėse žaidynėse.

Patvirtindama pokalbio metu išreikštą pasiryžimą plėsti tiesioginius parlamentinius ryšius, Graikijos parlamento pirmininkė su malonumu priėmė Seimo Pirmininko A.Paulausko kvietimą apsilankyti Lietuvoje su oficialiu vizitu.

Pirmininkas domėjosi, kada Vilniuje bus atidaryta Graikijos ambasada ir buvo patikintas, kad naujasis Graikijos ambasadorius Lietuvai jau netrukus turėtų įteikti kredencinius raštus.

Pokalbyje dalyvavęs Graikijos parlamento draugystės su Lietuva grupės vadovas pristatė grupės veiklos planus šios kadencijos parlamente.

 

Šiandien A. Paulauskas aplankys Olimpinį kaimelį, kur kartu su Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir sporto vadovais susitiks su Lietuvos sportininkais, vėliau vyks į Olimpinį dviračių treką stebėti Lietuvos dviratininkų pasirodymo.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2004 08 24.
Gintarė Juodėnaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Seimo Pirmininko vizitai užsienyje

LR Seimas