Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas pasveikino Latvijos ir Estijos parlamentus su Baltijos kelio 15-tosiomis metinėmis

2004 m. rugpjūčio 23 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas išsiuntė laiškus Latvijos ir Estijos parlamentų vadovėms Ingridai Ūdrei ir Enei Ergmai, sveikindamas Latvijos ir Estijos parlamentus su 15-tosiomis Baltijos kelio metinėmis.

„Šiandieną suėjo penkiolika metų nuo tos dienos, kai Estijos, Latvijos ir Lietuvos žmonės, susikibę už rankų sudarė gyvą Baltijos kelio grandinę, tuo parodydami pasauliui savo tvirtą apsisprendimą siekti laisvės, o ne leisti kitiems valdyti savo likimus. Mūsų kaimyninės šalys, gyvenančios tame pačiame Baltijos krante, turėdamos bendrą, dažnai skausmingą istoriją, šia ilgiausia žinoma gyva grandine pradėjo sąmoningą sugrįžimą į vakarietiškų vertybių sferą, per neįtikėtinai trumpą laiką įgyvendino savo siekius, ir tapo Europos Sąjungos bei Šiaurės Atlanto Aljanso narėmis. Tegul ši diena mums primena, kiek daug mes galime padaryti, kokius milžiniškus kalnus galime nuversti bendrai eidami tuo pačiu keliu“, – rašoma Seimo Pirmininko sveikinime.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2004 08 23.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas