Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas ragina partijas imtis priemonių nutraukti Lietuvos diskreditaciją Europos Parlamente

2004 m. rugpjūčio 4 d. pranešimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ragina partijas padaryti galą nesibaigiančioms jų deleguotų Europos parlamentarų rietenoms.

„Pastaruoju metu sulaukiau nemažai Lietuvos žmonių skambučių ir kreipimųsi, kuriais jie reiškia pasipiktinimą dėl Lietuvoje rinktų Europos parlamentarių ir parlamentarų, niekaip nesugebančių peržengti asmeninių ar partinių ambicijų, tarpusavio kovomis diskredituojančių savo valstybę“, – pabrėžia Seimo Pirmininkas.

A. Paulauskas reiškia viltį, kad Lietuvos atstovai Europos parlamente suvoks, kad jų pareiga – rūpintis Lietuvos piliečių interesais, o laiko švaistymas viešiems barniams ir savo asmeninių tiesų įrodinėjimui yra ne kas kita, kaip nepagarba juos rinkusiems žmonėms.

„Lietuvos atstovai turi veikti kaip jėga, palikusi partinę ar asmeninę nesantaiką bent jau už Europos parlamento durų ir susivienijusi bendram tikslui – Lietuvos žmonių interesų atstovavimui“, – akcentuoja parlamento vadovas.

Seimo Pirmininko spaudos atstovas

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2004 08 04.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas