Lietuvos Respublikos Seimas

Č. Juršėnas Seime priėmė užsienyje reziduojančius Lietuvos ambasadorius

2004 m. liepos 9 d. pranešimas VIR

Šiandien l. e. p. Seimo Pirmininkas Česlovas Juršėnas Seime priėmė užsienyje reziduojančius Lietuvos ambasadorius. Seimo Pirmininkas apžvelgė šios Seimo kadencijos nuveiktus darbus ir ateityje iškylančius uždavinius. Pagrindinis tikslas – integracija į ES ir NATO buvo sėkmingai įgyvendintas, prie to prisidėjo ne tik Seimo priimti su stojimu susiję įstatymai, plėtojami tarpparlamentiniai ryšiai, bet ir darni ir efektyvi visų institucijų veikla. „Rezultatas yra! Kiekvienas padarė savo darbą“, – akcentavo Parlamento vadovas. Č. Juršėnas taip pat pasidžiaugė jam tekusia garbe dalyvauti šio proceso pradžioje ir jį užbaigiant.

Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad šis Seimas, palyginti su kitais, priėmė daugiausia įstatymų. „Tai nereiškia, kad viskas buvo nuostabu, buvo daug taisymų ir papildymų, tačiau intensyviai dirbdamas Seimas gerai susitvarkė su sudėtingais uždaviniais. Be to, Seimo daugumai, kuri susiformavo 2001-ųjų vasaros pradžioje, pavyko išlaikyti stabiliai dirbančią Vyriausybę, to padaryti nepavyko nei vienam Seimui“, – akcentavo Č. Juršėnas.

Seimo Pirmininkas kalbėjo apie šiai kadencijai tekusią sunkią naštą – Prezidento apkaltą, tačiau tiek Seimas, tiek Konstitucinis Teismas ją atlaikė garbingai.

Kalbėdamas apie numatomus darbus Č. Juršėnas akcentavo liepos 12 d. vyksiančią Prezidento inauguraciją ir pratęstą Seimo sesiją, kurioje numatoma priimti daug įstatymų ir dvi ypač svarbias Konstitucijos pataisas.

Ambasadoriai domėjosi Konstitucijos pataisomis, artėjančiais Seimo rinkimais, Lietuvos dalyvavimu tarptautinėse operacijose.

Nerijus Vėta (tel.: 239 6208)
Naujausi pakeitimai - 2004 07 09.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas