Lietuvos Respublikos Seimas

K.D.Prunskienės kelionės į Argentinos Respubliką (2004 02 25-03 02)ataskaita

2004m. vasario 25d. - kovo 2 dienomis Buenos Aires, Argentina Valstybių Parlamentinių Lyderių fondo kvietimu dalyvavau Lotynų Amerikos atstovybės atidarymo steigiamajame susitikime ir šio fondo valdybos posėdyje.

Lotynų Amerikos atstovybės atidarymo steigiamajame susitikime dalyvavo šio fondo vadovai, nariai iš Kanados, Jungtinių Amerikos Valstijų, Belgijos, Bulgarijos, Vokietijos, Vengrijos, Estijos, Šveicarijos, Ukrainos, Argentinos, Brazilijos, Čilės, Kolumbijos, Kosta Rikos, Dominikos Respublikos, Ekvadoro, Meksikos, Panamos Respublikos, Venesuelos ir taip pat kviestiniai svečiai.

Atstovybės atidarymo metu pristačiau Lietuvą ir jos aktualijas, šalių politinio ir diplomatinio bendradarbiavimo galimybes.

Buvo daug diskutuojama apie Lotynų Amerikos šalių įsijungimą į tarptautinius ir globalizacijos procesus, parlamentarų bendradarbiavimo prasmingumą ir kt.. Ypač daug dėmesio buvo skirta Lotynų Amerikos ir JAV ryšiams, tame tarpe - ekonominiams. Aktyviausi buvo Argentinos ir kitų šalių parlamentarai.

Seimo narė

Kazimiera Prunskienė
Naujausi pakeitimai - 2004 04 29.
Eglė Lasauskaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo narių komandiruotės ir kelionės  >   2000 - 2004 m. ataskaitos  >   Kitos šalys

LR Seimas