Lietuvos Respublikos Seimas

L.e.p. Seimo Pirmininkas pasveikino Gruzijos parlamento Pirmininkę

2004 m. balandžio 27 d. pranešimas VIR

L.e.p. Seimo Pirmininkas Česlovas JURŠĖNAS pasveikino Gruzijos parlamento Pirmininkę Nino BURDŽANADZĘ.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi ir sveikinu Jus vėl tapus Gruzijos parlamento Pirmininke. Su malonumu prisimenu mūsų susitikimus Lietuvoje ir tikiuosi, kad ir ateityje tęsime bendradarbiavimą mūsų valstybių ir jų piliečių gerovės vardan.

Č.Juršėnas pabrėžia: „remiame Jūsų valstybės siekį aktyviai bendradarbiauti su Europos valstybėmis, palaikyti gerus santykius su kaimyninėmis šalimis ir kuo greičiau tapti euroatlantinių struktūrų dalimi. Lietuva visuomet pasirengusi pasidalinti patirtimi vykdant reformas įvairiose srityse, integruojantis į ES ir NATO. Esu įsitikinęs, jog parlamentinių kontaktų plėtra galėtų sėkmingai pasitarnauti tam tikslui – Seime veikianti tarpparlamentinių ryšių su Gruzija grupė bei Seimo komitetai tikisi pratęsti parlamentinį bendradarbiavimą su naujos kadencijos Gruzijos parlamento kolegomis ir taip prisidėti prie ryšių tarp mūsų šalių bei piliečių plėtojimo.

Leiskite, gerbiamoji Ponia Pirmininke, palinkėti sėkmingo darbo Jūsų vadovaujamam Parlamentui, gerovės ir klestėjimo Jūsų valstybei bei asmeninės laimės Jums“, – rašoma Č.Juršėno sveikinime.
Naujausi pakeitimai - 2004 04 27.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas