Lietuvos Respublikos Seimas

Sveikinimas Austrijos Respublikos Prezidentui

2004 m. balandžio 26 d. pranešimas VIR

L.e.p. Seimo Pirmininkas Česlovas JURŠĖNAS pasveikino Austrijos Respublikos Prezidentą Haincą FIŠERĮ (Heinz Fischer).

„Nuoširdžiai džiaugiuosi ir sveikinu Jus, išrinktą Austrijos Prezidentu. Su malonumu prisimenu mūsų susitikimus Austrijoje ir kitur, tikiuosi, kad ir ateityje turėsime progos pratęsti bendradarbiavimą mūsų valstybių ir jų piliečių gerovės vardan“, – teigia Č.Juršėnas.

Sveikinimo laiške l.e.p. Seimo Pirmininkas, primindamas, jog, jau visai netrukus Lietuva kartu su kitomis devyniomis Vidurio ir Rytų Europos valstybėmis taps pilnateise Europos Sąjungos nare, kartu prisimena: „Lietuvos kelyje į ES visuomet jautėme ir savo kolegų iš Austrijos parlamento, taip pat ir Jūsų asmeninę paramą. Tikiu, kad po gegužės pirmosios prasidės ir kokybiškai naujas mūsų dvišalių santykių etapas, prie kurio sėkmės neabejotinai prisidėsite ir Jūs, būdamas savo šalies vadovu.

Esu tikras, kad Jūsų ilgametė patirtis ir kompetencija leis Jums sėkmingai darbuotis Jūsų naujose pareigose ir, kaip žadėjote, pasirūpinti visų austrų interesais. Leiskite palinkėti Jums didelės asmeninės sėkmės bei gerovės Jūsų valstybei“, – rašoma Lietuvos parlamento vadovo sveikinime.
Naujausi pakeitimai - 2004 04 26.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas