Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas parėmė negalios ištiktą vaikiną

2004 m. kovo 10 d. pranešimas VIR

Pilną negalią turintį vaikiną, šiuo metu gulintį Vilniaus rajono Kalinos kaimo slaugos ligoninėje, šiandien kartu su žmona Jolanta aplankė ir parėmė Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas. Paralyžiumi sergančiam jaunuoliui Seimo Pirmininkas padovanojo specialų čiužinį, kuris turėtų ligoniui padėti išvengti pragulų ir kiek įmanoma patogiau jaustis dabartinėje padėtyje.

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas sakė, kad jį sujaudino devyniolikmetį ištikusi nelaimė bei sunki materialinė ir socialinė jaunuolio padėtis. „Giliau pasidomėjęs šia istorija, nutariau atsiliepti į pagalbos šauksmą, apie kurį sužinojau iš vieno šalies laikraščių“, sakė A.Paulauskas.

Seimo Pirmininką pasitikusi slaugos namų vyriausioji gydytoja Vida Katkevičienė sakė, kad jeigu nebūtų labdaros, paramos, jų slaugos namams, kaip ir daugeliui kitų, būtų sunku išgyventi. Ji pasidžiaugė Seimo Pirmininko vizitu ir pabrėžė, kad tai pirmas tokio lygio vadovo dėmesys jų slaugos namams. Gydytoja išreiškė viltį, kad supratimas, atjauta bei noras padėti nelaimės ištiktam taps mūsų kasdienio gyvenimo vertybės.

Vizito metu Seimo Pirmininkas apsilankė keliose palatose, kuriose daugiausia guli ištikti insulto, įvairias traumas patyrę pacientai. Jauniausiam jų yra 19, o vyriausiam – 90 metų. Seimo Pirmininkas domėjosi ligonių sveikata, globos namų teikiamomis paslaugomis, sąlygomis.

Seimo Pirmininko sekretoriatas
Naujausi pakeitimai - 2004 03 10.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas