Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas kviečia plačiau naudotis nieko nekainuojančia galimybe teikti paramą

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ragina gyventojus aktyviau pasinaudoti naujomis galimybėmis paremti pasirinktas visuomenines organizacijas, viešąsias įstaigas ir kitus galimus paramos gavėjus.

Atsižvelgdamas į žiniasklaidoje pastaruoju metu kilusias diskusijas ir interpretacijas dėl Lietuvos krepšinio klubų finansavimo, Seimo Pirmininkas atkreipia dėmesį, kad pakeisti Labdaros ir paramos bei Gyventojų pajamų mokesčių įstatymai leidžia kiekvienam gyventojui be papildomų išlaidų finansiškai remti paties pasirinktą įstaigą, įskaitant ir krepšinio klubus.

„Šiandien Lietuvoje būtų sunku surasti žmonių, nemylinčių krepšinio, tačiau lygiai taip pat būtų sunku surasti ir tų, kurie jau pasinaudojo nieko nekainuojančia galimybe dalį savo pajamų mokesčio nukreipti į „Žalgirio“, „Lietuvos ryto“ ar kitos pamėgtos krepšinio komandos sąskaitą“, pabrėžė A. Paulauskas.

Pagal patvirtintą tvarką, pateikus prašymą mokesčių inspekcijai, gyventojo sumokėto pajamų mokesčio dalis (iki 2 proc.) būtų pervedama pasirinktai įmonei ar organizacijai, turinčiai teisę gauti paramą pagal Labdaros ir paramos įstatymą

Seimo Pirmininkas tikisi, kad aktyviau naudojantis šia paramos forma, gyventojai turės tiesioginę galimybę patys spręsti, kur bus panaudojami mokesčių mokėtojų pinigai, sustiprės demokratijos ekonominis pagrindas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2004 02 17.
Gintarė Juodėnaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2004 metai

LR Seimas