Lietuvos Respublikos Seimas

K.D.Prunskienės komandiruotės į Rusijos Federaciją (2004 01 27-28)ataskaita

Lietuvos santarvės fondo kvietimu 2004 m. sausio 27-28 dienomis dalyvavau Santarvės ordino “Pro augenda concordia” (už santarvės puoselėjimą) įteikimo Sankt-Peterburgo miestui ceremonijoje. Vykau savo sąskaita.

Ta proga turėjau atskirą susitikimą su Sankt-Peterburgo Gubernatore Valentina Matvijenko, kurio metu pasveikinau Gubernatorę su Santarvės ordino įteikimu bei Leningrado blokados įveikimo 60-mečiu.

Susitikimo su Gubernatore metu akcentavau Baltijos regiono šalių santarvę, bendradarbiavimo aktyvinimo ir Lietuvos narystės ES svarbą šio bendradarbiavimo plėtrai, o taip pat pozityviai vertinau moterų lyderių pozicijų stiprėjimą regione, išrinkus V.M.Matvijenko Gubernatore. Palinkėjau Gubernatorei sėkmingos veiklos Sankt-Peterburgo ir viso regiono ateities labui.

Santarvės ordino įteikimo proga Sankt-Peterburgo Gubernatorei V.Matvijenko padovanojau albumą “Lietuvos moterys”.

Susitikime kartu dalyvavo LR Konsulė Sankt-Peterburge Jolita Bučytė ir aktorius Donatas Banionis. Man ir aktoriui D.Banioniui ankstesniais metais yra įteikti Santarvės fondo ordinai.

Į Sankt-Peterburgą dalyvauti Santarvės ordino įteikimo ceremonijoje atvyko gausi Lietuvos delegacija vadovaujama Santarvės fondo steigėjo Juliaus Kazėno. Šia proga Lietuvos delegacijai buvo surengti Gubernatorės pietūs. Delegacijos sudėtyje buvusi LNK žurnalistė padarė reportažą, kuris buvo kelis kart pademonstruotas per LNK dienos ir savaitės žinių laidas. Sankt-Peterburge teko duoti daug interviu Rusijos ir Sankt-Peterburgo žiniasklaidai (TV, radijui ir spaudai).

Seimo narė Kazimiera Prunskienė
Naujausi pakeitimai - 2004 02 04.
Eglė Lasauskaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo narių komandiruotės ir kelionės  >   2000 - 2004 m. ataskaitos  >   RUSIJA

LR Seimas