Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininko sveikinimas artėjančių švenčių proga

2003 m. gruodžio 23 d. pranešimas VIR

Mielieji Lietuvos žmonės,

Nuoširdžiai sveikinu Jus Šventų Kalėdų ir artėjančių naujųjų metų proga. Linkiu ir trokštu, kad kiekvienas iš mūsų į būsimąjį laiką žengtų lydimas tikėjimo ir pasitikėjimo, išminties ir geranoriškumo.

Nuo mūsų pačių priklauso labai daug, o pirmiausiai – kokioje valstybėje, kokioje aplinkoje gyvensime mes patys, mūsų vaikai ir vaikaičiai. Nuoširdžiai linkiu, kad šie namai būtų statomi ant meilės, tikėjimo ir vilties pamatų. Du tūkstančiai metų, praėjusių nuo Kristaus gimimo liudija, kad didesnių vertybių žmogui neduota.

Tad nuoširdžiai linkiu visiems Jums ramybės, šilumos ir santarvės, Jūsų namams – jaukumo ir šilumos, visiems Jūsų šeimų nariams – meilės, sveikatos ir šilto artimųjų rūpesčio. Mokėkime būti šeima, mokėkime išgirsti kitą, mokėkime kalbėtis ne įžeidinėjimų ir įtarumo, o atlaidumo, pasitikėjimo ir meilės kalba. Sveikinu Jus su šventėmis. Laimės, meilės ir santarvės Jums, mielieji Lietuvos žmonės.

Artūras Paulauskas,

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas
Naujausi pakeitimai - 2003 12 23.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas