Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkui kyla klausimų, kodėl vienijasi Lietuvos radikalai

2003 m. gruodžio 22 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas su nerimu stebi dabartinę situaciją valstybėje, kuomet nesankcionuotuose mitinguose buriasi ir vienijasi pagarsėję šalies radikalai, tarp kurių šmėžuoja ir iš užmaršties išlindę buvusių pikčiausių Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo priešų „jedinstvininkų“ atstovai.

Seimo Pirmininkas mano, kad susidariusi situacija liudija ne ką kita, kaip radikalių jėgų mėginimus pasislėpus po Prezidento Rolando Pakso gynimo vėliava bandyti įgyvendinti savo tikslus.

Seimo Pirmininkas siūlo Lietuvos žmonėms paklausti savęs ar tai nėra tie patys žmonės, aktyviai pasisakę prieš Lietuvos narystę euroatlantinėse organizacijose, prieš Lietuvos valstybingumo įtvirtinimą, bandantys pasinaudoti skandalo sukurta situacija ir kelti sumaištį, bet kokiu būdu siekiantys sutrukdyti strateginių valstybės tikslų įgyvendinimą?

Liberaldemokratų vadovo V.Mazuronio teiginio esą buvęs „Jedinstvo“ vadovas Valerijus Ivanovas praėjusį šeštadienį į mitingą „Už Prezidentą ir teisingą Lietuvą“ atėjo Artūro Paulausko „atsiųstas“, Seimo Pirmininkas nelinkęs komentuoti dėl dviejų priežasčių:

1. V.Ivanovas neslėpė, kad jis į mitingą atėjo „atsiųstas“ Rusijos Dūmos, o A.Paulauskas, yra ne Rusijos Dūmos narys, o Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas.

2. V.Ivanovas buvo nuteistas tuo metu, kai generaliniu prokuroru buvo Artūras Paulauskas, taigi vargu bau jis būtų paklusęs A.Paulausko „nurodymui“ atvykti į minėtą mitingą.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 12 22.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas