Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas ragina tobulinti privatizavimo proceso teisinę bazę

2003 m. spalio 23 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas tęsia susitikimus dėl privatizavimo proceso skaidrumo. Aptarti aktualius klausimus Seimo Pirmininkas ketvirtadienį susitiko su Privatizavimo komisijos pirmininku Romualdu Ginevičiumi.

Seimo Pirmininkas ir Privatizavimo komisijos vadovas aptarė esamą privatizavimo proceso teisinę bazę, galimybes tobulinti privatizavimą reglamentuojančius teisės aktus.

„Privatizavimo komisijai turi būti suteikti didesni įgaliojimai dalyvauti privatizavimo proceso eigoje nuo pat ankstyviausios privatizacijos stadijos, nes dabartinė situacija rodo, kad šios komisijos darbas yra labiau formalaus pobūdžio“, pabrėžė A. Paulauskas.

Seimo Pirmininkas taip pat paragino privatizavimo komisijos vadovą aktyviau reikšti poziciją apie esamus privatizavimo proceso nesklandumus ir spragas, teikti savo pasiūlymus, kaip išspręsti šiandien akivaizdžiai matomas privatizavimo problemas.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 10 23.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas