Lietuvos Respublikos Seimas

R.Juknevičienės komandiruotės į Latvijos Respubliką (2003 05 15-17)ataskaita

Seminarą inicijavo ir organizavo Tarptautinė organizacija "Moterys ir tarptautinis saugumas" (WIIS - Women in International Security). Seminarą rėmė JAV Valstybės departamentas ir G. Maršalo fondas.

Seminaro dalyvės - JAV, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos atstovės, dirbančios įvairiuose lygmenyse, susijusiuose su tarptautiniu saugumu.

Buvo apsikeista požiūriais į Baltijos šalių perspektyvas ir uždavinius, stiprinant saugumą regione, būsimosios narystės Europos Sąjungoje įtaka saugumo aplinkai, globalinis kontekstas ir regionas. Pasatarąja tema skaičiau pagrindinį pranešimą, pabrėždama atsiveriančias galimybes visai Šiaurės Europai, tame tarpe ir Baltijos valstybėms tapti saugiu, dinamiškai besivystančiu regionu, susietu patikimais euroatlantiniais ryšiais.

Vienas seminaro tikslų - sudominti Latvijos, Lietuvos, Estijos moteris WIIS veikla, diskutuota apie keliu, kaip analogiškos struktūros galėtų būti įkurtos ir Baltijos šalyse.

WIIS adresas internete - www.wiis.org

Rasa Juknevičienė
Naujausi pakeitimai - 2003 10 22.
Eglė Lasauskaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo narių komandiruotės ir kelionės  >   2000 - 2004 m. ataskaitos  >   LATVIJA

LR Seimas