Lietuvos Respublikos Seimas

A. Paulauską stebina nepamatuotos Liberalų demokratų ambicijos formuoti Seimo Pirmininko darbotvarkę

A. Paulauską stebina nepamatuotos Liberalų demokratų ambicijos formuoti Seimo Pirmininko darbotvarkę

Šiandien Liberalų demokratų partija ir frakcija Seime išplatino pareiškimą, kuriame pasiskelbė rengianti žemdirbių atstovų susitikimą su Seimo Pirmininku Artūru Paulausku ir Ministru Pirmininku Algirdu Brazausku, kuris įvyks rytoj, 14.30 val., Seimo Valdybos salėje.

Seimo Pirmininkui kelia nuostabą faktas, kai tam tikros politinės organizacijos leidžia sau pačios vienašališkai nuspręsti, kuriuose susitikimuose dalyvaus parlamento vadovas, be Seimo Pirmininko žinios viešai paskelbdamos apie savo intencijas kaip apie neva įvyksiantį faktą.

Seimo Pirmininkas vertina tokį liberalų demokratų akibrokštą kaip norą susireikšminti ir pasiskelbti tarpininkais ten, kur tarpininkai yra nereikalingi.

Seimo Pirmininkas nuolatos bendrauja su įvairių žemdirbių organizacijų atstovais be jokių tarpininkų, palaikydamas su žemdirbiais pastovius kontaktus, pats priimdamas sprendimus, kada ir su kuo organizuoti susitikimus dėl svarbiausių valstybės gyvenimo klausimų.

Iš pagarbos žemdirbiams ir jų interesams, rytoj į Kauną išvykstantis Seimo Pirmininkas į susitikimą su žemdirbiais deleguos savo atstovą, tačiau tikisi, kad panašūs liberalų demokratų akibrokštai ateityje nebepasikartos.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 10 08.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas