Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas rengia pasitarimą aptarti užsieniečių Lietuvoje teisinės padėties reguliavimą

2003 m. spalio 1 d. pranešimas VIR

Rytoj, 11 val. Seimo Pirmininkas savo kabinete kviečia pasitarimą, kurio tikslas – aptarti įstatymo dėl užsieniečių teisinės padėties rengimo eigą, pasiekti, kad šis teisės aktas maksimaliai atitiktų šiandieninę situaciją, taip pat aptarti kitus aktualius užsieniečių buvimo Lietuvoje ir patekimo į šalį reglamentavimo klausimus.

Į pasitarimą Seimo Pirmininkas pakvietė įstatymą dėl užsieniečių teisinės padėties rengusios darbo grupės narius – Vidaus reikalų ministerijos, Migracijos departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Valstybės saugumo departamento atstovus. Susitikime taip pat dalyvaus Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Alvydas Sadeckas.

Įstatymas dėl užsieniečių teisinės padėties pakeis Lietuvoje iki šiol galiojančius du įstatymus – įstatymą dėl pabėgėlio statuso ir įstatymą dėl užsieniečių teisinės padėties.

Naujasis teisės aktas nustatys užsieniečių atvykimo, buvimo ir gyvenimo, prieglobsčio suteikimo, integracijos ir natūralizacijos, išvykimo tvarką, sprendimų dėl užsieniečių teisinės padėties apskundimo tvarką bei reglamentuos kitus užsieniečių teisinės padėties Lietuvoje klausimus.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 10 01.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas