Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas domėjosi naujausiais Lietuvos žemės ūkio pasiekimais, kvietė žemdirbius atsakingai ruoštis būsimai narystei ES

2003 m. rugsėjo 25 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ketvirtadienį lankėsi Kaune, kur dalyvavo kasmetinėje Lietuvos žemės ūkio universiteto rengiamoje parodoje „Agropanorama-2003“. Atidarydamas parodą, Seimo Pirmininkas pasidžiaugė, kad ši svarbi Lietuvos žemės ūkio raidai paroda tapo tradicine, kiekvienais metais, sukviesdama pasidalinti naujausiais žemės ūkio, kaimo verslų pasiekimais ir patirtimi žmones iš įvairių Lietuvos vietovių.

Seimo Pirmininkas pabrėžė, kad net ir geriausios žemės ūkio ir kaimo plėtros strategijos ir įstatymai ūkininkams dar negarantuoja sėkmės. „Sėkmė paprastai lydi tuos, kurie domisi naujausiais mokslo, technikos ir technologijų pasiekimais, patys rodo reikiamą iniciatyvą“, akcentavo A. Paulauskas.

Anot Seimo Pirmininko, labai svarbu, kad „Agropanorama-2003“, vyksta svarbiame, finaliniame pasirengimo narystei Europos Sąjungai etape. „Kitąmet ši paroda jau bus Europos Sąjungos šalies pasiekimų paroda, todėl kviečiu visus šį likusį laiką maksimaliai išnaudoti ūkių ir kaimo bendruomenių stiprėjimui, ekologinės žemdirbystės ir kooperacijos plėtrai, taip pat tinkamai pasirengti būsimos paramos iš Europos Sąjungos įsisavinimui ir kitomis atsiveriančiomis galimybėmis“, sakė A. Paulauskas.

Ketvirtadienį Seimo Pirmininkas taip pat aplankė Kauno kolegiją, aptarė šio tipo mokslo įstaigų tolesnę ateitį, studentų rengimo programas, profesinio rengimo poreikius, susitiko su Kauno kolegijos studentais.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 09 25.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas