Lietuvos Respublikos Seimas

SEIMO PIRMININKAS PRADĖJO OFICIALŲ VIZITĄ KINIJOS LIAUDIES RESPUBLIKOJE

Šiandien Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ir jo vadovaujama delegacija pradėjo oficialų vizitą Kinijos Liaudies Respublikoje.

Seimo vadovas ir parlamentarai apsilankys „Džong Guan Cuno“ aukštų technologijų parke (vienoje pirmaujančių bendrovių ir kompiuterių gamykloje); pietaus su Kinijos Liaudies atstovų Susirinkimo Pirmininko pavaduotoja Ujunčimuge*. Numatomi susitikimai su Kinijos Liaudies atstovų Susirinkimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Jan Endžu, Kinijos Liaudies atstovų Susirinkimo Nuolatinio komiteto pirmininku U Banguo (parlamento vadovas).

Pekine A. Paulauskas taip pat kalbės su Kinijos Liaudies Respublikos Užsienio reikalų ministru Li Džaosinu; vėliau - su Cingdao miesto Liaudies atstovų Susirinkimo nuolatinio komiteto pirmininku Su Čaniu; lankysis „Haier“ kompanijoje, Kvanvano uoste bei Kvanvano ekonominės plėtros zonoje.

Programoje numatomas apsilankymas Šanchajaus vertybinių popierių biržoje, Pudongo apskrities liaudies atstovų susirinkime, susitikimas su Šanchajaus miesto Liaudies atstovų susirinkimo nuolatinio komiteto vadovais, pokalbis „Vanda IT“ bendrovėje.

Delegacijos sudėtyje yra: Artūras Skardžius, Seimo Pirmininko pavaduotojas, Biudžeto ir finansų komiteto narys, Naujosios sąjungos (socialliberalų) frakcijos narys, Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo narių asamblėjoje pirmininkas, Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika narys, Kęstutis Glaveckas, Seimo narys, Biudžeto ir finansų komiteto narys, Liberalų ir centro frakcijos seniūno pavaduotojas, Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika pirmininko pavaduotojas ir Rimantas Sinkevičius, Seimo narys, Ekonomikos komiteto narys, Socialdemokratinės koalicijos frakcijos narys, Seimo delegacijos Vakarų Europos Sąjungos Asamblėjoje pirmininkas.

Vizitas truks iki rugsėjo 20 d.

––––––––––––––––––

*KLR Parlamento vadovybės narė viešėjo Seime 2003 07 29.

Gintarė Juodėnaitė,

Seimo ryšių su visuomene vyresn. specialistė (tel.: 2396208)
Naujausi pakeitimai - 2003 09 15.
Gintarė Juodėnaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Seimo Pirmininko vizitai užsienyje

LR Seimas