Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas susitiko su Prancūzijos parlamento vadovu

2003 m. rugsėjo 10 d. pranešimas VIR

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas trečiadienį susitiko su Prancūzijos Respublikos Senato Pirmininku Kristianu Ponselė (Christian Poncelet) ir jo vadovaujama delegacija.

Seimo Pirmininkas A. Paulauskas susitikime pabrėžė, kad Lietuvos ir Prancūzijos santykiai vystosi puikiai. „Tikiu, kad mūsų šalių ryšiai išsiplėtusioje Europoje dar labiau stiprės, o Jūsų vizitas suteiks naują postūmį Lietuvos ir Prancūzijos politiniam dialogui, sustiprins tarpparlamentinių ryšių plėtrą“, sakė Seimo Pirmininkas.

A.Paulauskas padėkojo Prancūzijos Senato Pirmininkui už paramą Lietuvos strateginiams siekiams – narystei Europos Sąjungoje ir NATO ir išreiškė viltį, kad stojimo sutarčių ratifikacija Prancūzijoje vyks sklandžiai ir artimiausiu metu.

Susitikimo metu parlamentų vadovai aptarė Europos Sąjungos plėtros aktualijas, ES Konstitucinės sutarties projektą, kitus aktualius Europos darbotvarkės klausimus.

Ch. Poncelet išreiškė pritarimą aktyviems Lietuvos ir Prancūzijos parlamentiniams ryšiams ir pakvietė A. Paulauską atvykti atsakomojo oficialaus vizito į Prancūziją.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 09 10.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas