Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas: Nacionalinės mokėjimų agentūros vadovas neturėtų dvejoti

2003 m. liepos 17 d. pranešimas VIR

Nacionalinės mokėjimų agentūros vadovas Evaldas Čijauskas neturėtų dvejoti ir turi kuo greičiau pasitraukti iš užimamų pareigų, pabrėžia Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas.

Parlamento vadovas akcentuoja, kad skaidrus Europos Sąjungos skiriamų Lietuvai lėšų panaudojimas yra ir valstybės tarptautinio prestižo bei patikimumo klausimas, todėl atsakomybė už aplaidumą skirstant Europos Sąjungos lėšas turi būti ypatingai griežta.

Vos prieš pora mėnesių iškviestas pas parlamento vadovą šis pareigūnas įrodinėjo lėšų skyrimo procedūrų vykdymo skaidrumą ir įtikinėjo, kad ES lėšų skyrimas nepatikimiems paramos gavėjams yra iš principo neįmanomas.

Šie E. Čijausko teiginiai ką tik išaiškėjusių skandalingų lėšų pasisavinimo kontekste rodo, kad šis vadovas arba visiškai nevaldo situacijos, arba dangsto kažkokius interesus, todėl dvejonės dėl atsistatydinimo iš užimamų pareigų Seimo Pirmininkui kelia jau nebe nuostabą, o pasipiktinimą.

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 07 17.
Artūras Zeleniakas   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas