Lietuvos Respublikos Seimas

2003m. balandžio 30d. komiteto posėdis

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO

TEISĖS IR TEISĖTVARKOS KOMITETAS

 

2003-04-30

DISKUSIJA

”Nuosavybės teisių į žemę atkūrimo tvarka: esama padėtis, pažeidimų tyrimo eiga ir perspektyvos”

Diskusijoje dalyvavo:

Komisijos valstybės tarnautojų veiksmams ir sprendimams, susijusiems su nuosavybės teisių į žemę atkūrimu (Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. kovo 25 d. nutarimas Nr. 353) pirmininko pavaduotojas, žemės ūkio ministro patarėjas Pranas Aleknavičius, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Kaimo plėtros skyriaus vedėjas Arvydas Basiulis, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos direktorė Rūta Baškytė, STT direktorius Valentinas Junokas, STT skyriaus viršininkas Kazimieras Gerojimas, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkė Nijolė Steiblienė, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Aloyzas Sakalas, Teisės ir teisėtvarkos komiteto nariai: Eduardas Šablinskas, Vasilijus Popovas, Romanas Sedlickas, Juozas Bernatonis, Seimo narys Vytautas Einoris.

Komisijos valstybės tarnautojų veiksmams ir sprendimams, susijusiems su nuosavybės teisių į žemę atkūrimu, patikrinti atstovai pateikė informaciją, kad įvyko 4 posėdžiai. Posėdžiuose buvo išskirtos trys pagrindinės veiklos kryptys ir kiekvienai krypčiai buvo sudaryta atskiros darbo grupės. Kiekviena grupė dirba savo darbą atskiruose posėdžiuose.

Komisijos atstovai pristatė esamą situaciją bei problemas, kylančias komisijos darbe.
Naujausi pakeitimai - 2003 05 02.
Rivena Jankauskaitė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Teisės ir teisėtvarkos komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas