Lietuvos Respublikos Seimas

Apie komiteto posėdį 03-04-23

 

 

 

 

Komitetas apsvarstė Žalos atlyginimo dėl nelaimingų atsitikimų darbe ar susirgimų profesine liga laikinojo įstatymo 181 straipsnio papildymo įstatymo projektą Nr.IXP-2476. Šio įstatymo projekto tikslas – reglamentuoti, jog iš valstybės biudžeto lėšų būtų mokamas žalos atlyginimas nuolatiniams Lietuvos Respublikos gyventojams, kuriems žalos atlyginimas priklauso iš užsienyje esančios įmonės pagal tarptautines sutartis, tačiau jo negauna, iki tol, kol žalos atlyginimą pradės mokėti atsakinga įmonė. Bendru sutarimu nutarta pritarti komiteto patobulintam įstatymo projektui.

Komitetas iš dalies pritarė Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarijos Teisės departamento išvadai dėl Lietuvos Respublikos valstybės įmonės Ignalinos atominės elektrinės darbuotojų papildomų užimtumo ir socialinių garantijų įstatymo projekto Nr.IXP-2342(4)*.

Komitetas paskyrė išvadų rengėjus dėl Valstybės politikų, teisėjų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymo 2, 4 straipsnio ir įstatymo priedelio papildymo ir pakeitimo įstatymo projekto Nr. IXP- 2505 - Irena Degutienė ir Algirdas Sysas. Svarstyti komitete 03-05-21.
Naujausi pakeitimai - 2003 04 28.
Renata Liekienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Socialinių reikalų ir darbo komitetas  >   Apie posėdžius

LR Seimas