Lietuvos Respublikos Seimas

Pranešimas spaudai20030423

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO

SVEIKATOS REIKALŲ KOMITETAS

 

 

 

Pranešimas spaudai 2003-04-23

 

 

Š.m. balandžio 23 d. įvyko Komiteto posėdis, kuriame, dalyvaujant Komiteto pirmininkei Dangutei Mikutienei bei Komiteto nariams Audriui Klišoniui, Juozui Matulevičiui, Visvaldui Nekrašui, Juozui Raistenskiui, sveikatos apsaugos viceministrui Gediminui Černiauskui, Sveikatos apsaugos ministerijos sekretoriui Eduardui Bartkevičiui, Valstybinės ligonių kasos direktoriui Sauliui Juliui Janoniui, Privačių medicinos įstaigų asociacijos prezidentui Vadimui Grebinskiui, buvo apsvarstyti Komiteto sudarytos darbo grupės dėl mokamų sveikatos priežiūros paslaugų teisinio reglamentavimo pasiūlymai Komitetui dėl įstatymo projekto Nr.IXP-2422. Apsvarstęs pasiūlymus, Komitetas nusprendė kreiptis į Konkurencijos tarybą ir prašyti išvados dėl šio projekto.

Komitetas apsvarstė Seimo narės Rasos Juknevičienės pareiškimą dėl kompenuojamųjų vaistų limitų ir nuspręndė tęsti svarstymą bei priimti sprendimą kitame posėdyje.

Komitetas apsvarstė Nacionalinės narkomanijos prevencijos ir narkotikų kontrolės strategijos 2004-2007 m. ir jos įgyvendinimo priemonių plano projektą ir nusprendė kreiptis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę dėl koordinuojančios su apibrėžtais įgaliojimais ir funkcijomis institucijos įsteigimo.
Naujausi pakeitimai - 2003 04 23.   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Sveikatos reikalų komitetas  >   Apie posėdžius  >   2003 metai

LR Seimas