Lietuvos Respublikos Seimas

pranešimas spaudai 2003 04 14

LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO

SVEIKATOS REIKALŲ KOMITETAS

 

 

 

Pranešimas spaudai 2003-04-14

 

 

 

 

Š.m. balandžio 14 d. įvyko Komiteto posėdis, kuriame, dalyvaujant Komiteto pirmininkei Dangutei Mikutienei bei nariams Audriui Klišoniui ir Juozui Matulevičiui, Sveikatos apsaugos viceministrui Gediminui Černiauskui, ministerijos Teisės departamento vadovei Ramunei Navickienei, Nacionalinės sveikatos tarybos bei Savivaldybių asociacijos atstovams, buvo apsvarstytas Sveikatos sistemos ir sveikatos priežiūros įstaigų pakeitimo ir papildymo įstatymo projektas Nr.IXP-2422. Komitetas nusprendė daryti pertrauką svarstyme, iki kito svarstymo prašyti Sveikatos apsaugos ministeriją įvertinti Nacionalinės sveikatos tarybos pasiūlymus dėl įstaigų steigėjų taip pat kartu su Aplinkos apsaugos komitetu apsvarstyti įstatymo projekto nuostatas dėl savivaldybių sveikatos fondų perspektyvų.

Komitetas apsvarstė pasiūlymus Seimo nutarimo "Dėl Nacionalinės sveikatos tarybos nuostatų patvirtinimo priedėlio pakeitimo" projektui Nr.IXP-2152 ir pritarė Seimo nario Povilo Jakučionio pasiūlymui papildyti Nacionalinės sveikatos tarybos nuostatus skirsniu dėl Tarybos narių teisių ir pareigų.

Dalyvaujant Valstybinės ligonių kasos direktoriui Sauliui Janoniui ir Seimo narei Rasai Juknevičienei, buvo apsvarstytas Seimo narės Rasos Juknevičienės pareiškimas dėl limitų kompensuojamiems vaistams ir nuspręsta tęsti svarstymą ir priimti sprendimą kitame Komiteto posėdyje.
Naujausi pakeitimai - 2003 04 15.   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo komitetai  >   Sveikatos reikalų komitetas  >   Apie posėdžius  >   2003 metai

LR Seimas