Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas pakvietė verslininkus aktyviai dalyvauti informacinėje kampanijoje rengiantis referendumui dėl narystės ES

2003 m.balandţio 3 d. praneđimas VIR

 

Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas narystės Europos Sąjungoje perspektyvas ketvirtadienį aptarė su verslo organizacijų atstovais.

Seimo Pirmininkas domėjosi, kaip verslininkai vertina Lietuvos verslo perspektyvas įstojus į Europos Sąjungą, kvietė verslo organizacijas aktyviai dalyvauti informacinėje referendumo dėl narystės Europos Sąjungoje kampanijoje.

“Jūs jau gerokai anksčiau įkėlėte koją į Europą turite sukaupę vertingos patirties, kuri labai praverstų Lietuvos žmonėms priimant galutinį apsisprendimą atėjus prie balsavimo urnų referendumo dėl narystės Europos Sąjungoje dieną”, pabrėžė parlamento vadovas.

Seimo Pirmininkas su verslininkais taip pat diskutavo apie kitus aktualius Lietuvos verslininkams klausimus – mokesčių politiką, smulkaus ir vidutinio verslo plėtrą, verslo aplinkos gerinimą.

Verslo organizacijų atstovai pabrėžė, kad verslo pasaulis aktyviai pasisako už Lietuvos narystę Europos Sąjungoje.

Verslininkai taip pat akcentavo, kad didžiulę žalą Europos idėjai daro nejudrus valstybės biurokratinis aparatas, neretai bauginantis verslininkus prisidengiant Europos Sąjungos reikalavimais.

Pasak verslininkų, valstybės institucijos per mažai informuoja verslininkus apie besikeičiančią verslo aplinką į Lietuvos teisinę sistemą įdiegus ES normas, nepakankamai vykdo valstybės prisiimtų įsipareigojimų priežiūrą.

 

Seimo Pirmininko sekretoriatas

 

 
Naujausi pakeitimai - 2003 04 03.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas