Lietuvos Respublikos Seimas

Narystė Europos Sąjunga negali būti naudojama kaip politinio šantažo priemonė, pabrėžia Seimo Pirmininkas

2003 m. kovo 28 d. pranešimas VIR

 

Artėjant referendumui dėl narystės Europos Sąjungoje, Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas aktyviai įsijungė į visuomenės informavimo kampaniją. Penktadienį kartu su užsienio reikalų ministru Antanu Valioniu Seimo Pirmininkas lankėsi Kauno apskrityje, Prienuose A.Paulauskas dalyvavo Revuonos vidurinėje mokykloje rengiamoje “Europamokoje”, kur atsakė į moksleivių klausimus.A. Paulauskas paragino Prienų jaunimą aktyviai rengtis narystei Europos Sąjungoje, aktyviai siekti žinių. "Šiandien mes gyvename greitai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame reikės mokytis visą gyvenimą", pabrėžė Parlamento vadovas. Seimo Pirmininkas taip pat susitiko su Prienų meru, savivaldybės darbuotojais, rajono verslo įmonių vadovais, visuomenės atstovais.

Penktadienio popietę Seimo Pirmininkas lankėsi Kaune, susitiko su miesto meru, Kauno miesto savivaldybėje apie Lietuvos narystės Europos Sąjungoje perspektyvas diskutavo su savivaldybės tarybos nariais, visuomenės atstovais, aptarė aktualiausias miesto problemas - grąžintinų namų savininkų ir nuomininkų konfliktą, investicijų pritraukimo į Kauną galimybes. Seimo Pirmininkas kauniečius pakvietė aktyviai pasisakyti už Lietuvos narystę Europos Sąjungoje artėjančiame referendume, taip pat pabrėžė, kad narystė Europos Sąjungoje negali būti naudojama kaip politinio šantažo priemonė. "Tie, kurie ketina neiti balsuoti ar balsuoti prieš tik norėdami nubausti valdžią, gali nubausti patys save, užkirsdami kelią spartesnei Lietuvos plėtrai, o tuo pačiu ir savo, ateinančių kartų gerovei", pabrėžė A. Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas
Naujausi pakeitimai - 2003 03 28.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas