Lietuvos Respublikos Seimas

Seimo Pirmininkas ragina skubiai, bet atsakingai spręsti pieno gamintojų problemas

2003 m. kovo 19 d. pranešimas VIR

 

Trečiadienį lankydamasis Kaune vykusiame rekonstruotos AB “Pieno žvaigždės” įmonės “Kauno pienas” pristatyme, Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas paragino Vyriausybę, Žemės ūkio ministeriją bei Seimo kaimo reikalų komitetą skubiai parengti priemones situacijai pieno rinkoje stabilizuoti, visu rimtumu apsvarstyti galimą laikiną minimalių pieno kainų įvedimą, atsižvelgiant ir įvertinant visas su tuo susijusias pasekmes.

Seimo Pirmininkas pabrėžė tikįs, kad naujos technologijos pieno pramonėje, tinkamai pasinaudojus SAPARD programos parama pagerins ne tik pieno produktų kokybę, išplės eksportą, bet palankiai paveiks ir visų pieno sektoriaus dalyvių pajamas.

A. Paulauskas pakvietė pieno perdirbėjus, konsoliduoti, intensyvinti savo pastangas palaikant savo ekonominius partnerius – pieno gamintojus šiuo sudėtingu pieno rinkai laikotarpiu.

Parlamento vadovas ragino perdirbėjus ieškoti sprendimo, grindžiamo ne konfrontacijos, priešpriešos, bet ekonominės partnerystės principais. “Nes ne kas kitas, bet pieno gamintojai yra ekonominis viso pieno perdirbimo sektoriaus pagrindas”, pabrėžė A. Paulauskas.

 

Seimo Pirmininko atstovas spaudai

Arvydas Žilinskas

 

 

 

 
Naujausi pakeitimai - 2003 03 19.
Laima Šandarienė   >   Istorija  >   2000 - 2004 m. Seimas  >   Seimo vadovai  >   Pranešimai žiniasklaidai  >   2003 metai

LR Seimas